Sprawdź naszą ofertę elementów ze styropianów. Gwarantujemy, że znajdziesz odpowiednie dekory do swojego pomieszczenia!

Zielone mieszkanie

Bardzo ważną kwestią w aranżacjach wnętrza jest zestawienie w nich roślinności, która ożywi każde pomieszczenie. Warto wziąć pod uwagę kwiaty, które nadadzą klimatu i staną się nieodłączną ich częścią. Tak przepiękne kompozycje sprawią, że wnętrze nie tylko nabierze nowoczesnego wyglądu ale indywidualnego klimatu. Warto jednak pamiętać, że nie wszystkie rośliny przyniosą korzyści dla pomieszczenia. 

Listwy styropianowe sufitoweListwy styropianowe sufitowe

Przepięknym połączeniem wraz z uroczymi kwiatami będzie zastosowanie listew styropianowych sufitowych. To doskonałe dekory, które ożywią każdą ścianą nadając jej świetną konstrukcję. Listwy styropianowe sufitowe są w różnorodnych modelach, nawet we wzory kwiatowe. Dzięki temu ich połączenie stanie się oryginalne i modne. 

Listwy styropianowe sufitowe to najlepsze rozwiązanie dla każdego kto pragnie aby w jego aranżacji zagościł ład i porządek.  

Montaż listew

Montaż listew wcale nie należy do trudnych. Wystarczy jedynie podstawowy sprzęt jaki każdy posiada w swoim domu oraz nieco chęci. Na początku należy odpowiednio wymierzyć miejsce, w którym mają być listwy. Następnie należy przejść do ich przycinania pod kątem 45 stopni bądź 90 stopni. Po docięciu należy przejść do przyklejania listew. Kolejnym krokiem jest ich malowanie na dowolny kolor. 

Listwy styropianowe sufitowe to rozwiązanie dla każdego pomieszczenia!

 

Adres

ul. Jasna 45/8

Wypełnij nasz formularz kontaktowy