Sprawdź naszą ofertę elementów ze styropianów. Gwarantujemy, że znajdziesz odpowiednie dekory do swojego pomieszczenia!

Świecący korytarz

Korytarz wcale nie musi być nudny. Dzięki temu, że zastosujemy w nim doskonałe dekory może okazać się doskonałym pomysłem na poprawę jego wyglądu. Listwa oświetleniowa ścienna nie tylko udekoruje wnętrze ale także posiada wiele funkcjonalnych zalet. Dzięki temu, że posiada subtelne rowki, można zainstalować w niej taśmę LED, która stanie się dodatkowym źródłem światła .Listwa oświetleniowa ściennastosowana jest na ścianie. Dzięki temu z jej pomocą podzielimy ścianę na kilka części na przykład salon od kuchni.

Listwa oświetleniowa ścienna powinna być zastosowana na korytarzu ze względu na fakt, że jest to miejsce, które powinno być dobrze doświetlone. To właśnie to pomieszczenie widoczne jest jako pierwsze dla odwiedzających gości. Dlatego warto by wyróżniało się doskonałym wyglądem już od pierwszych chwil.

Dodatki w korytarzuŚwiecący korytarz

W korytarzu oprócz listew oświetleniowych ściennych powinny znaleźć się przepiękne meble, w których pochować można nasze ubrania ale także gości. Ponadto warto zdecydować się na pufkę, na której będziemy mogli usiąść i spokojnie nałożyć buty.

To bardzo ważne elementy, które sprawią, że pomieszczenie nabierze nowoczesnego wyglądu. Pamiętajcie, że to bardzo ważna kwestia ze względu na to, że mamy z nią do czynienia podczas każdego wejścia do mieszkania.

 

Adres

ul. Jasna 45/8

Wypełnij nasz formularz kontaktowy