Sprawdź naszą ofertę elementów ze styropianów. Gwarantujemy, że znajdziesz odpowiednie dekory do swojego pomieszczenia!

Piękna garderoba

Listwy przysufitowe to wysokiej klasy ozdoby, które sprawią, że pomieszczenie nabierze nowoczesnego wyglądu. Decydując się na ich instalacje, musisz najpierw przemyśleć w którym miejscu je umieścić. Listwy przysufitowe nie tylko dopełnią puste i nudne wnętrze ale również nadadzą mu wykwintności. Listwy przysufitowe montowane są pomiędzy ścianą a sufitem. Ich montaż przebiega szybko ze względu na to, że są wykonane z lekkiego materiału jakim jest styropian.

 Listwy przysufitowe w garderobieListwy przysufitowe

Jeżeli nie wiesz co zrobić aby Twoja garderoba w której  znajdują się jedynie smutne obrazy i lustro nabrała nowoczesnego wyglądu, zdecyduj się listwy przysufitowe! Wybierając listwy o pięknych wzorach i w dość dużych rozmiarach sprawisz, że twoje wnętrze nabierze nietuzinkowego wyglądu. Aby stworzyć najlepszy zestaw, zdecyduj się na zmianę koloru ściany na biały. Zapewniamy, że twoja garderoba nabierze eleganckiego wyglądu. Zdejmij niemodne obrazy i zainwestuj w większą ilość luster. Gwarantujemy, że Twoje pomieszczenie odmieni całkowicie swój wygląd.

Jeżeli zastanawiasz się nad ich malowaniem, skorzystaj z naszej poradnika- jak pomalować listwy przysufitowe.

Dlaczego warto skorzystać z listew przysufitowych?

zakryj niedoskonałości

Z pomocą tych dekorów, zamaskujesz ewentualne niedoskonałości na ścianie. Do takich należą krzywizny i pęknięcia, które najczęściej występują w starym budownictwie. Wykonane z elastycznego materiału, "naprawią" każdy błąd.

szybki montaż

Dzięki temu, że wykonane są z lekkiego materiału jakim jest styropian, ich montaż przebiega bez problemowo. Zapewniamy, że nie potrzebna Ci jest do tego ekipa remontowa.

podnoszą wartość lokalu

Listwy przysufitowe sprawiają, że poprawia się estetyka pomieszczenia oraz nadaje im klasę. Pomimo tego, że ich cena jest atrakcyjna sprawiają wrażenia bogatych wnętrz.

przyciągają wzrok

Dzięki temu, że przyciągają wzrok, odwracają go od innych niedociągnięć we wnętrzu jak zły kolor ściany, czy starodawne meble.

Adres

ul. Jasna 45/8

Wypełnij nasz formularz kontaktowy