Sprawdź naszą ofertę elementów ze styropianów. Gwarantujemy, że znajdziesz odpowiednie dekory do swojego pomieszczenia!

Niewidoczny karnisz

Jeżeli w Twoim mieszkaniu są jeszcze stare, niemodne karnisze lub szyny sufitowe, warto więc zastanowić nad jak zakryciem. Do tego potrzebny będzie jeden z najnowszych wynalazków a jest to listwa maskująca karnisz. Dzięki temu, że występuje w kolorze białym można zastosować ją w każdym pomieszczeniu. Biel jest na tyle uniwersalna, że wpasuje się w każdą przestrzeń. Listwa maskująca karnisz to doskonały dekor, który poprawi estetyczny wygląd w pomieszczenia. 

Listwa maskująca karnisz może być zastosowana w kuchni, łazience ale także salonie. Jej instalacja jest prosta a przyniesie wiele korzyści dla pomieszczeń. Dzięki swym właściwościom nie ulegnie zniszczeniu. Jest odporna na działanie wilgoci, przez co będzie w waszych domach przez długie lata. Warto wybrać listwy maskujące karnisz pełnią wiele ważnych funkcji w każdym pomieszczeniu.

Dlaczego warto zdecydować się na listwy?Listwa maskująca karnisz

  • Fachowa pomoc. Jeżeli masz problem z wyborem listew warto skorzystać z pomocy naszych fachowców. Na pewno pomogą dobrać odpowiednie elementy dla wystroju waszej aranżacji.
  • Różnorodność produktów. Jako jedyni na rynku posiadamy tak szeroką ofertę, że wszystkie nasze produkty można znaleźć tylko w naszej firmie.
  • Wysoka jakość produktów. Wszystkie nasze produkty są wyprodukowane z twardego materiału jakim jest styropian. Dzięki temu, że pozostaną w waszych domach nawet kilkanaście lat.

Listwa maskująca karnisz to produkt, który powinniście mieć w każdym pomieszczeniu.

Adres

ul. Jasna 45/8

Wypełnij nasz formularz kontaktowy