Sprawdź naszą ofertę elementów ze styropianów. Gwarantujemy, że znajdziesz odpowiednie dekory do swojego pomieszczenia!

Niepowtarzalny salon

Symetryczne kolarze w Twoim salonie

Listwy styropianowe świetnie podkreślą charakter wnętrza. Nie ma znaczenia w jaki stylu jest Twoje wnętrze. Jeżeli panuje w nim biel i elegancja, listwy styropianowe okażą się doskonałym pomysłem. Pamiętaj jednak aby nie przesadzić z ich ilością w jednym wnętrzu. Mogą zaburzyć jego proporcję.

Listwy styropianowe to od wielu lat ważny element, nie tylko ze względu dekoracyjnych ale także praktycznych. Z ich pomocą możesz ukryć pęknięcia na ścianie ale także schować stare wystające kable spod telewizora czy radio. Listwy styropianowe mogą okazać się świetnym pomysłem i w Twoim domu!

Listwy styropianowe w? Salonie! listwy-styropianowe

Listwy styropianowe będą pięknie prezentowały się na ścianach Twojego salonu. Zapewniamy, że użycie tak doskonałych dekorów sprawi, że Twoje nudne i banalne pomieszczenie odmieni się diametralnie. Listwy styropianowe mogą okazać się w salonie strzałem w dziesiątkę! Z ich pomocą możesz stworzyć oryginalną galerię ścienną, które pozazdroszczą Ci wszyscy odwiedzający!

Wiele naszych Klientów używa tych prostych elementów jako ramy telewizora. Taka dekoracja świetnie się odnajdzie w stylu glamour ale także francuskim. Jeżeli twój salon nie jest za duży, zdecyduj się na obecność luster, które sprawią, że Twój kameralny metraż nabierze eleganckiego wyglądu.

Tworząc tak unikatowe wnętrza dodaj kolory ścianie. Najmodniejszymi kolorami w tym sezonie są pastelowe kolory jak: lawenda, błękit i pudrowy róż. Stwórz wyjątkowy klimat!

Adres

ul. Jasna 45/8

Wypełnij nasz formularz kontaktowy