Sprawdź naszą ofertę elementów ze styropianów. Gwarantujemy, że znajdziesz odpowiednie dekory do swojego pomieszczenia!

Listwy sufitowe

Listwy sufitowe posiadają przepiękne modele, które montuje się pomiędzy ścianą a sufitem. Doskonale maskują wszystkie krzywizny i pęknięcia powstałe na styku ściany z sufitem ale również niwelują nierówne sufity. Listwy sufitowe to wspaniałe dekory, który każdy powinien mieć w swoim domu. Listwy sufitowe znacząco wpłyną na atrakcyjność nieruchomości a tym bardziej tej sprzedawanej. Odpowiednio dobrane sprawią wrażenie, że pomieszczenie jest optycznie większe!

Listwy sufitowe to znakomite rozwiązanie dzięki któremu, stworzysz w mieszkaniu unikatowe rozwiązania. Pięknie się będą prezentować w pomieszczeniach typu glamour ale także starodawnych aranżacjach.

Listwy sufitowe w pokoju dziecięcym

Listwy sufitowe przepięknie będą się prezentować w pokoju dziecięcym! Te delikatne dekory urozmaicą każde wnętrze. Stosując je w pokoju dziecięcym możesz je połączyć z przepiękną tapetą. Uzyskasz wtedy śliczną aranżację, która sprawi, że dziecko będzie chciało tylko być właśnie w swoim pokoju.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

  1. Posiadamy profesjonalne grono specjalistów, od którego dostaniesz fachową pomoc,
  2. Atrakcyjne ceny, łączymy wysoka jakość ale z umiarkowanymi cenami,
  3. Szeroki wybór elementów, posiadamy najlepszą ofertę na rynku. Wszystkie nasze produkty wyjątkowe i niepowtarzalne,
  4. Szybki montaż. Elementy ze styropianu jest łatwo zamontować ze względu na lekkość materiału z jakiego są pozyskiwane,

Adres

ul. Jasna 45/8

Wypełnij nasz formularz kontaktowy