Sprawdź naszą ofertę elementów ze styropianów. Gwarantujemy, że znajdziesz odpowiednie dekory do swojego pomieszczenia!

Listwy oświetleniowe

Listwy oświetleniowe to efektowne rozwiązanie, które można zastosować w każdym pomieszczeniu. Dzięki temu, że przykleić można do nich światła LED są kolejnym źródłem światła w pomieszczeniu. Listwy oświetleniowe są coraz chętniej wybierane przez Polaków. Wpływ na to ma fakt, że cechują się dużą wytrzymałością.  Mogą emitować o satysfakcjonującej intensywności. Wszystko zależy od tego na jakim poziomie się zamontujesz.

Listwy oświetleniowe sprawdzą się w otwartych przestrzeniach. Ważne jest jednak aby przed montażem taśmy, dobrze sprawdzić jej wytrzymałość na czynniki zewnętrzne. Nasi pracownicy polecają taśmę obustronną wodoszczelną, ponieważ ma największą żywotność ze wszystkich.

Listwy oświetleniowe w łazience  listwy oswietleniowe

Listwy oświetleniowe pełnią wiele ważnych funkcji, zastosowanie ich w łazience, doprowadzi do dużej oszczędność prądu. Podczas kąpania, wstawiania prania czy mycia zębów możesz to właśnie z nich skorzystać, nie czerpiąc tradycyjnego prądu. Zapewniamy, że dzięki nim możesz zapewnić sobie świetny klimat podczas długich zimowych kąpieli.

Zalety listew oświetleniowych

  • mogą pełnić źródło głównego oświetlenia,
  • powiększą optycznie pomieszczenie,
  • łatwe w montażu,
  • niepowtarzalny efekt aranżacji,
  • duża odporność na uszkodzenia,

Największą ich zaletą jest możliwość ich instalacji w wielu odsłonach. Nie muszą być tylko zainstalowanie do sufitu ale również wokół obrazów, nad lustrem i wokół zdjęć. Zapewniamy, że każdy sposób będzie idealny!

 

 

Adres

ul. Jasna 45/8

Wypełnij nasz formularz kontaktowy