Sprawdź naszą ofertę elementów ze styropianów. Gwarantujemy, że znajdziesz odpowiednie dekory do swojego pomieszczenia!

Gzymsy

Gzymsy to wspaniałe dekory, które sprawią, że Twoje mieszkanie nabierze unikatowego wyglądu. Przychodząc do naszej firmy, masz pewność, że szeroki wybór asortymentu ułatwi Ci wybór. Gzymsy już od wielu lat pełnią wiele funkcji. Po pierwsze są nie tylko subtelną dekoracją każdego domu ale dzięki nim można ochronić elewację przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Użycie gzymsu nie tylko poprawią wygląd nieruchomości ale również zyska ona na wartości, na przykład w czasie sprzedaży. Gzymsy zyskują coraz większą popularność w naszym kraju. Wpływ na to ma fakt, że to dekory, które nie są zbyt drogie w użyciu. Ich montaż przebiega bez żadnych problemów, i każdy jej w stanie go sam wykonać.

Gzymsy na elewacji-pomysłyGzymsy

Wiele osób, chce użyć gzymsy na swojej elewacji ale nie wie w jaki sposób, to zrobić. Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów i zaproponujemy Wam kilka pomysłów użycia gzymsów.

  • Zamontowane wokół okien, uwydatnią go i sprawią, że będzie się wydawało większe. Użycie gzymsów wokół okna uchroni go przed skapującą wodą w czasie deszczu,
  • Ich instalacja pomiędzy podbitką a ścianą sprawi, że zostanie pięknie wykończone to miejsce. Nieruchomość będzie bardziej elegantsza,
  • Gzymsy można także zainstalować na ścianie elewacji. Dzięki temu, możesz podzielić ją na dwie części. Wiele osób używa go także wokół całej elewacji. Te funkcjonalne zdobienia odnajdą się na każdej elewacji.

Zapewniamy, że nie ma znaczenia, gdzie je użyjesz. Zapewniamy, że wszystkie będą idealnym rozwiązaniem. W naszej ofercie znajdziesz również gzyms wewnętrzny, który zastosować możesz w swoim wnętrzu.

 

Adres

ul. Jasna 45/8

Wypełnij nasz formularz kontaktowy