Sprawdź naszą ofertę elementów ze styropianów. Gwarantujemy, że znajdziesz odpowiednie dekory do swojego pomieszczenia!

Deska elewacyjna

Deska elewacyjna to najlepszy sposób na urozmaicenie swojej elewacji. Korzystając z tak banalnych, a zarazem bardzo gustownych zdobień, Twoja elewacja nabierze nowoczesnego wyglądu. Deska elewacyjna spełnia wiele funkcji. Oprócz dekoracyjnej świetnie ochrania lico ściany przed uszkodzeniami mechanicznymi i zabrudzeniami.

Deska elewacyjna stanowi świetną alternatywę dla drewnianych elementów na fasadzie budynku. Drewno to kosztowny materiał, na który nie każdy może sobie pozwolić, dlatego w naszej firmie istnieje materiał jaki może go zastąpić.

Deska elewacyjna-doskonały element, wysoka jakość  deska elewacyjna

Deska elewacyjna spiszę się świetnie w nowoczesnym budownictwie jak i tym już starszym. Dzięki dużej wytrzymałości, spełnia wszystkie normy energetyczne, które regulowane są prawem. Nasza firma oferuje deskę elewacyjną poddaną obróbce termicznej, co pozwala im wpisać się w ramy nowoczesnego i odpowiedzialnego budownictwa. Zapewniamy, że użycie desek doprowadzi do stworzenia na budynku oryginalnej i trwałej struktury. Montaż deski elewacyjnej jest bardzo prosty a porady znajdziesz tutaj.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

  • Podejmujemy współpracę nie tylko z osobami prywatnymi ale także przedsiębiorstwami, architektami i projektantami. Zapewniamy, że wszystkie modele desek elewacyjnych są stworzone z dużą estetyką i jakością!
  • Grono naszych specjalistów, pomoże Ci w doborze odpowiednich dekorów.  Gwarantujemy, że posiadają dobry gust!
  • Wszystkie nasze modele produkowanych są unikatowe, i nie ma znajdziecie takich w żadnym sklepie.
  • Łatwość w montażu to największa zalety naszych produktów. Zrobisz do samodzielnie bez żadnych problemów.
  • Wszystkie projekty wykonujemy kompleksowo!

Adres

ul. Jasna 45/8

Wypełnij nasz formularz kontaktowy